Manekiny

Manekiny stanowią nieodzowny element wystawy każdego sklepu z odzieżą. Dzięki nim można dobrze zaprezentować oferowane ubrania, zręcznie wyeksponować wszystkie ich zalety.

Taki rodzaj prezentacji odzieży dobrze przemawia do wyobraźni klientów oraz stanowi skuteczną zachętę do dokonania zakupów. Manekin musi być jednak dobrej jakości, trwały oraz solidny, gdyż podczas każdej zmiany aranżacji jest narażony na stłuczenia i zadrapania. A taki fantom niestety nie nadaje się do umieszczenia w sklepowej witrynie.

W hurtowni „DUŚKA” klienci znajdą różne rodzaje manekinów. Przede wszystkim damskie, męskie oraz dziecięce. Fantomy, które stanowią odwzorowanie całej ludzkiej sylwetki pozwalają na zaprezentowanie kompletnych zestawów garderoby. Począwszy od bluzek, marynarek i kurtek, przez spodnie i spódnice, aż po takie elementy ubioru jak buty czy torebki. Dzięki nim można pokazać także dostępne w sklepie akcesoria, takie jak szale i rękawiczki. W hurtowni można znaleźć manekiny całopostaciowe, zarówno te stojące, jak i siedzące. Dzięki dużej estetyce ich wykonania doskonale będą się prezentowały na każdej wystawie sklepowej.

Wśród znajdujących się w hurtowni fantomów można znaleźć również takie, które nie ukazują pełnej postaci. Nazywane są one torsami – męskimi lub damskimi. Posiadają różne rozmiary, zgodne z tymi posiadanymi przez ludzi, aby móc łatwo dobrać do nich rozmiar garderoby. Osadzone są na nodze, która poprzez zastosowanie śruby mocującej stwarza możliwość regulowania wysokości manekina. Dzięki temu można stosować różne warianty ich ustawienia, a przez manewrowanie ich wysokością odpowiednio je wyeksponować, tak aby znajdowały się odpowiednio na wysokości wzroku klientów.


Hurtownia "DUŚKA"
Wilenko 18
66-200 Świebodzin
tel. 501 016 049

Zobacz także:

Profesjonalna obróbka metali - Białystok, Podlaskie

Profesjonalna obróbka metali - Białystok, Podlaskie

Seryjne i indywidualne dłutowanie kół zębatych

Seryjne i indywidualne dłutowanie kół zębatych

Najlepsze tarcze diamentowe dla betonu

Najlepsze tarcze diamentowe dla betonu

Wysokiej klasy sprzęgła hydrauliczne

Wysokiej klasy sprzęgła hydrauliczne