Warszawa - psychiatra

Rekomendacja i pewność oddania swoich problemów w najlepsze ręce to jedno z podstawowych kryteriów dla większości klientów zastanawiających się nad wyborem psychiatry w Warszawie , dlatego też Instytut Zdrowia Psychicznego i Rozwoju Osobowości ma na celu zapewnienie każdemu odwiedzającemu dostępu do usług całego grona starannie wybranych, wykształconych zawodowo psychologów i psychiatrów. Jedną z zalet takiego rozwiązania jest możliwość odnalezienia w jednym miejscu ekspertów od różnych obszarów, zajmujących się najczęściej innymi sprawami. Specjalnością psychologa mogą być na przykład:
  • depresje, nerwice, czy lęki, zaburzenia snu,

  • zaburzenia osobowe,

  • kryzysy życiowe, sytuacje przemocy,

  • problemy w relacjach z innymi ludźmi,

  • uzależnienia, np. od alkoholu, pornografii,

  • problemy par, małżeństw,

  • terapie rodzinne i dzieci,

  • psychologia w pracy.Zwłaszcza w przypadku psychoterapii dla klienta i jego szans na skuteczną poprawę swej sytuacji osoba terapeuty może mieć duże znaczenie, dlatego też istotny dla klienta będzie fakt, że w budynku przy Siennej 72 dostaje możliwość pracy z różnorodnymi ekspertami. Ośrodek w centrum miasta, blisko kilku stacji metra czy Dworca Centralnego, oznacza możliwość wygodnego kontaktu dla szerokiego grona klientów. W internecie poradnia działa pod adresem http://psychoterapeuci.pl/.Psychoterapia i psychiatria dla każdegoDo INZPiRO mogą zgłosić się rodziny zmartwione o swoje dziecko, czy też pary przechodzące kryzys. Mogą to być też osoby zaniepokojone zmianami w postrzeganiu rzeczywistości, niemogące sobie poradzić z trudnymi wyborami i sytuacjami, czy też przeżywające lęki, przygnębienie, rezygnację i nie tylko. Powodów, by odwiedzić psychologa, jest wiele, podobnie z jak odwiedzaniem lekarza zajmującego się chorobami ciała. W INZPiRO prowadzone są terapie indywidualne, grupowe, dla par czy rodzinne, przyjmowane są osoby młode i dorosłe – zawsze przez psychologów przygotowanych do pracy w danej sytuacji.


Psycholog i psychiatria

  • Instytut Zdrowia Psychicznego i Rozwoju Osobowości (INZPiRO) - poradnia. Posiadają specjalistów psychiatrów, psychologów i psychoterapeutów.

INZPiRO
Sienna 72
00-833  Warszawa
tel. 601944242

Zobacz także:

Zabiegi falą uderzeniową

Zabiegi falą uderzeniową

Sprawdzony sklep ze zdrową żywnością

Sprawdzony sklep ze zdrową żywnością

Psychoterapia dla par i indywidualna

Psychoterapia dla par i indywidualna

Pomocny materac odleżynowy

Pomocny materac odleżynowy

Nici dla urody

Nici dla urody