Warszawa - psychiatra

Rekomendacja i pewność oddania swoich problemów w najlepsze ręce to jedno z podstawowych kryteriów dla większości klientów zastanawiających się nad wyborem psychiatry w Warszawie , dlatego też Instytut Zdrowia Psychicznego i Rozwoju Osobowości ma na celu zapewnienie każdemu odwiedzającemu dostępu do usług całego grona starannie wybranych, wykształconych zawodowo psychologów i psychiatrów. Jedną z zalet takiego rozwiązania jest możliwość odnalezienia w jednym miejscu ekspertów od różnych obszarów, zajmujących się najczęściej innymi sprawami. Specjalnością psychologa mogą być na przykład:
  • depresje, nerwice, czy lęki, zaburzenia snu,

  • zaburzenia osobowe,

  • kryzysy życiowe, sytuacje przemocy,

  • problemy w relacjach z innymi ludźmi,

  • uzależnienia, np. od alkoholu, pornografii,

  • problemy par, małżeństw,

  • terapie rodzinne i dzieci,

  • psychologia w pracy.Zwłaszcza w przypadku psychoterapii dla klienta i jego szans na skuteczną poprawę swej sytuacji osoba terapeuty może mieć duże znaczenie, dlatego też istotny dla klienta będzie fakt, że w budynku przy Siennej 72 dostaje możliwość pracy z różnorodnymi ekspertami. Ośrodek w centrum miasta, blisko kilku stacji metra czy Dworca Centralnego, oznacza możliwość wygodnego kontaktu dla szerokiego grona klientów. W internecie poradnia działa pod adresem http://psychoterapeuci.pl/.Psychoterapia i psychiatria dla każdegoDo INZPiRO mogą zgłosić się rodziny zmartwione o swoje dziecko, czy też pary przechodzące kryzys. Mogą to być też osoby zaniepokojone zmianami w postrzeganiu rzeczywistości, niemogące sobie poradzić z trudnymi wyborami i sytuacjami, czy też przeżywające lęki, przygnębienie, rezygnację i nie tylko. Powodów, by odwiedzić psychologa, jest wiele, podobnie z jak odwiedzaniem lekarza zajmującego się chorobami ciała. W INZPiRO prowadzone są terapie indywidualne, grupowe, dla par czy rodzinne, przyjmowane są osoby młode i dorosłe – zawsze przez psychologów przygotowanych do pracy w danej sytuacji.


Psycholog i psychiatria

  • Instytut Zdrowia Psychicznego i Rozwoju Osobowości (INZPiRO) - poradnia. Posiadają specjalistów psychiatrów, psychologów i psychoterapeutów.

INZPiRO
Sienna 72
00-833  Warszawa
tel. 601944242

Zobacz także:

Porady dietetyczne online

Porady dietetyczne online

Zabiegi falą uderzeniową

Zabiegi falą uderzeniową

Sprawdzony sklep ze zdrową żywnością

Sprawdzony sklep ze zdrową żywnością

Dietetyk dla sportowców

Dietetyk dla sportowców

Co się liczy w opiece nad starszymi w Niemczech?

Co się liczy w opiece nad starszymi w Niemczech?